O mnie    Mapa strony   
Facebook Konktakt

Rekomendacje /


Marzena... nie wyobrażam sobie bez niej życia! Najlepsza, najpogodniejsza, najbardziej zdyscyplinowana osoba pod słońcem, a do tego skuteczna, zdeterminowana i zafascynowana swoją pracą, co jest chyba darem najcenniejszym. Cały czas dąży do doskonałości, (osobiście uważam, że jest rewelacyjna w tym co robi) dokształca się podwyższając jeszcze swoje kwalifikacje, zgłębia wiedzę, nie osiada na laurach.
Na moje pierwsze spotkanie z Marzeną szłam bez przekonania. Wielu z moich znajomych masowało się u niej, wychwalali, postanowiłam zaryzykować, bo nie czuła się w tamtym okresie najlepiej, szukałam więc jakiejkolwiek pomocy. Mam wirusa HCV i HBS, w związku z czym przebyłam kurację Interferonem i Rybaviryną. W efekcie wirusa udało się uśpić ale niestety nie ma nic za darmo. W zamian otrzymałam niedoczynność tarczycy i kurację hormonalną do końca życia. Jestem osobą kochającą i czynnie uprawiającą sport, nabawiłam się również licznych kontuzji, przeciążeń mięśni i całego organizmu. Więc gdy pierwszy raz poszłam do Marzeny, czułam się bardzo źle, moja odporność była zerowa, wątroba słaba. Dodatkowo przygotowywałam się do dalekiej podróży zagranicznej. Marzena zajęła się mną z wielkim zaangażowaniem. Z mojej twarzy czytała dosłownie jak z mapy. Doskonale potrafiła zlokalizować problem, niedyspozycję, czy nawet miejscowy ból. Rozprawiła się z tym natychmiast, co skutkowało szybko odczuwalną poprawą mojego samopoczucia. W przeciągu kilku następnych wizyt wszystko we mnie zaczęło się normować i czułam się o wiele lepiej. Kiedy mój organizm po jednej z wizyt miał oczyszczać się z toksyn, ku mojemu zdziwieniu, na drugi dzień wysypało mi całą twarz i dostałam biegunki. Marzena obiecała, że zanim wsiądę do samolotu biegunka minie i tak właśnie się stało!!! Rewelacja!!! W dalszym ciągu jestem pod jej opieką. Odwiedzam gabinet raz w tygodniu od ośmiu miesięcy. Oprócz leczenia masażem, otrzymałam wiele cennych rad na temat zdrowego odżywiania, co również poprawiło jakość mojego życia. Na dzień dzisiejszy moja wątroba czuje się o niebo lepiej , co jest poparte wynikami badań medycyny konwencjonalnej. Jestem unormowana hormonalnie, każdy ból kręgosłupa Marzena skutecznie przegania. Zawdzięczam jej poprawę zdrowia, a co za tym idzie jakości mojej egzystencji. To bezcenne!!!
Marzena, oprócz tego, że jest wspaniałym refleksologiem, jest również bardzo dobrym, kochanym człowiekiem. Zawsze można na nią liczyć, nie oczekuje niczego w zamian. Nie mam zamiaru się z nią rozstawać, nawet jeśli powie, że mam już do niej nie przychodzić bo jestem zdrowa.
Podsumowując, bo mogłabym tak książkę napisać, polecam Marzenkę z całego serca, z pełną odpowiedzialnością. Ci którzy mnie znają, doskonale wiedzą, że Marzenka czyni cuda!!!


Kasia z Jastrzębia

Czy wiesz ...

Co to jest neurorefleksologia?
Neurorefleksologia to nauka o punktach i strefach odruchowych znajdujących się na stopach, dłoniach i twarzy, które są projekcją energetyczną i pomniejszeniem energetycznym...
Ta strona używa ciasteczek.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Tutaj znajdziesz naszą politykę używania plików "cookie".
Zamknij