O mnie    Mapa strony   
Facebook Konktakt

Historie przypadków

    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   »

Kobieta 50 lat - menopauza

W październiku 2010 roku przychodzi kobieta która nie umie poradzić sobie z fizycznymi i psychicznymi objawami menopauzy. Wykonujemy standardowo 10 zabiegów. Po tym okresie pacjentka czuje się bardzo dobrze. Radzi sobie doskonale z objawami menopauzy. Dodatkowo zwróciłam uwagę pacjentki na odpowiednią dietę.

Mężczyzna 60 lat - bezsenność

W pażdzierniku 2010 roku przychodz pacjent z problemem bezsenności. Po wykonaniu 6 masaży problem znika.

Chłopak 11 lat - problemy z pamięcią i koncentracją

We wrześniu 2010 roku przychodzi do mnie chłopczyk, który ma problemy z nauką w szkole. Ma kłopoty z pamięcią, nie potrafi się skoncentrować, jest bardzo nerwowy. Chłopak przychodzi do mnie raz w tygodniu na terapię. Prócz masażu twarzy wykonuję kranioterapię. Po 15 zabiegach chłopak wyciszył się i uspokoił. Lepiej się...

Dziewczyna 15 lat - częste przeziębienia

W październiku 2010 roku trafia do mnie mama z dziewczyną która ciągle choruje na gardło,zatoki. Kuracje antybiotykowe nie pomagają. Wykonuję standartowo 10 zabiegów aby podnieść odporność dziewczyny. W trakcie terapi występowały kryzysy w postaci wysokich  gorączek  i kaszlu. Po terapi dziewczyna jest zdrowa.

Kobieta 67 lat - bóle kolan

W lipcu 2010 roku przychodzi pacjentka z problemem bólu w kolanach, dodatkowo leczy się na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy, pojawiają się bóle kręgosłupa lędźwiowego. Wykonuję 19 zabiegów refleksologi twarzy - uregulowało się ciśnienie, przestały boleć kolana i kręgosłup.Pacjentka czuje się bardzo dobrze.

Rekomendacje

Witam serdecznie. Z pełną odpowiedzialnością chciałabym polecić usługi pani Marzeny. Pod jej opieką jestem już ponad 10 lat. Pomogła mi zgubić zbędne kilogramy a obecnie...
Ula z Pogórza

Czy wiesz ...

Czy Refleksolog jest zawodem?
Zawód Refleksolog jest oficjalnie zapisany w Klasyfikacji Zawodów i Specjalności serwisu Urzędów Pracy i otrzymał kod nr 514403.

Opis zawodu:
Wykonuje zabiegi terapeutyczne polegające...
Ta strona używa ciasteczek.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Tutaj znajdziesz naszą politykę używania plików "cookie".
Zamknij