O mnie    Mapa strony   
Facebook Konktakt

Historie przypadków

    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   »

Kobieta 50 lat - menopauza

W październiku 2010 roku przychodzi kobieta która nie umie poradzić sobie z fizycznymi i psychicznymi objawami menopauzy. Wykonujemy standardowo 10 zabiegów. Po tym okresie pacjentka czuje się bardzo dobrze. Radzi sobie doskonale z objawami menopauzy. Dodatkowo zwróciłam uwagę pacjentki na odpowiednią dietę.

Mężczyzna 60 lat - bezsenność

W pażdzierniku 2010 roku przychodz pacjent z problemem bezsenności. Po wykonaniu 6 masaży problem znika.

Chłopak 11 lat - problemy z pamięcią i koncentracją

We wrześniu 2010 roku przychodzi do mnie chłopczyk, który ma problemy z nauką w szkole. Ma kłopoty z pamięcią, nie potrafi się skoncentrować, jest bardzo nerwowy. Chłopak przychodzi do mnie raz w tygodniu na terapię. Prócz masażu twarzy wykonuję kranioterapię. Po 15 zabiegach chłopak wyciszył się i uspokoił. Lepiej się...

Dziewczyna 15 lat - częste przeziębienia

W październiku 2010 roku trafia do mnie mama z dziewczyną która ciągle choruje na gardło,zatoki. Kuracje antybiotykowe nie pomagają. Wykonuję standartowo 10 zabiegów aby podnieść odporność dziewczyny. W trakcie terapi występowały kryzysy w postaci wysokich  gorączek  i kaszlu. Po terapi dziewczyna jest zdrowa.

Kobieta 67 lat - bóle kolan

W lipcu 2010 roku przychodzi pacjentka z problemem bólu w kolanach, dodatkowo leczy się na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy, pojawiają się bóle kręgosłupa lędźwiowego. Wykonuję 19 zabiegów refleksologi twarzy - uregulowało się ciśnienie, przestały boleć kolana i kręgosłup.Pacjentka czuje się bardzo dobrze.

Rekomendacje

Z ogromną przyjemnością polecam Gabinet Neurorefleksoterapii pani Marzeny. Z zabiegów korzystam od kilku miesięcy a moje samopoczucie uległo znacznej poprawie, tzn. mam w...
Ewa ze Skoczowa

Czy wiesz ...

Co to jest neurorefleksoterapia?
Neurorefleksoterapia to leczniczy masaż punktów oraz stref odruchowych znajdujących się na stopach, dłoniach lub twarzy.
Ta strona używa ciasteczek.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Tutaj znajdziesz naszą politykę używania plików "cookie".
Zamknij