O mnie    Mapa strony   
Facebook Konktakt

Historie przypadków

Kobieta 79 lat - zwyrodnienie stawów biodrowych

W lipcu 2010 roku przychodzi kobieta z bólem bioder, nadciśnienie, żylaki na nogach, ból kręgosłupa szyjnego promieniuje do potylicy i barków połączone z bólami głowy oraz drętwieniem palców rąk, bolące kolna, niewydoloność limfatyczno - żylna, leczona na trądzik różowaty. W początkowym okresie ustalamy terapię na dwa razy w tygodniu. Po każdym masażu kobieta jest bardzo zmęczona. Po 4 masażach przestają boleć biodra i nogi. Lepiej chodzi. Zniknął ból barków i ramion. Po 9 masażu pojawił się problem z rwą kulszową - ból usunęłam wykonując 1 zabieg. Po kolejnych 4 zabiegach wszystkie dolegliwości minęły, znacznie poprawiła się sprawność ruchowa pacjentki.

Rekomendacje

Z ogromną przyjemnością polecam Gabinet Neurorefleksoterapii pani Marzeny. Z zabiegów korzystam od kilku miesięcy a moje samopoczucie uległo znacznej poprawie, tzn. mam w...
Ewa ze Skoczowa

Czy wiesz ...

Czy refleksologia jest wykorzystywana w szpitalach?
Refleksologia jest wykorzystywana z powodzeniem np. w duńskich szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych, gdzie pacjenci otrzymują refundację kosztów terapii w ramach systemu ubezpieczeń.
Ta strona używa ciasteczek.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Tutaj znajdziesz naszą politykę używania plików "cookie".
Zamknij